חפשו באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

טיפים להשקיה נכונה של הגינה

השקייה של גינה- משתלת מרמלשטיין

רוצים לטפח ולהשקיע בגינה שלכם כך שהיא תהיה צבעונית, יפה ומרהיבה לעין? כל מי שמעוניין בטיפוח הגינה שלו צריך להכיר מספר טיפים בסיסיים וחשובים שבעזרתם תוכלו להגיע למצב שהגינה שלכם היא הגינה הכי יפה שיש באזור. כולם יודעים שא’ ב’ של טיפוח הגינה הוא השקיה נכונה, אך לא רבים יודעים מה הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. במאמר זה יפורטו טיפים להשקיה נכונה של הגינה.

 

מדוע חשוב להשקות נכון את הגינה שלנו

 

אם יש לכם חצר פרטית אתם בוודאי יודעים שלא תמיד קל ופשוט לתחזק גינה. במיוחד אם יש לכם צמחים ממינים שונים, דשא, ובמיוחד אם אינכם בטוחים מה הם המינונים המדויקים של המים לצורך ההשקיה של הגינה שלכם. חשוב להשקות נכון את הגינה שלכם ממספר סיבות:

טיפוח הגינה: גינה מטופחת נראית אחרת לגמרי מגינה לא מטופחת, וניתן לראות את ההבדלים בקלות, גם למי שלא מבין גדול בגינון. בגינה מטופחת יפרחו הפרחים, עצי פרי ילבלבו והצמחייה באופן כללי תיראה חיה יותר ובריאה יותר.

גינה צבעונית: אם אתם רוצים להוסיף כמה שיותר צבע לגינה שלכם מבחינת פרחים, צמחים, עשבים, עצים ועוד, חשוב להשקות את הגינה שלכם בצורה נכונה.

חיסכון במים ובכסף: כפי שנסביר בהמשך, שימוש במחשב השקיה יכול לחסוך במים, הליך חשוב לאיכות הסביבה, ובכסף כך שמדובר בצעד כלכלי משתלם.

 

איך שימוש במחשב השקיה חוסך כסף וזמן

 

רוצים להשקות באופן נכון את הגינה שלכם? הצעד החשוב ביותר הוא השקיה בעזרת מחשב השקייה. מדובר במחשב שמחשב את כמות המים שאתם צריכים להשתמש בה, מקציב שעות עבודה וזמנים מסודרים להשקיה, וכך חוסך מים וכסף, משום שהמים לא מוזרמים לחינם. מחשב השקיה הינו מוצר בסיסי שכל מי שרוצה להשקות נכון את הגינה שלו צריך להשתמש בו. חשוב להיות בקיאים בשימוש במחשב השקיה כדי להוציא ממנו את המיטב.

 

האם יתושים יכולים להזיק לגינה

 

לא רק השקיה נכונה היא המפתח לשגשוג הגינה שלכם אלא גם להפטר מחרקים ומזיקים. יתושים עלולים להזיק לגינה שלכם על ידי פגיעה בצמחייה ובעלים. הפתרון לבעיה זו הינו שימוש בקוטל יתושים: ניתן לרכוש קוטל יתושים כתרסיס וכך לדאוג לטיפוח ותחזוקה של הצמחים בגינה שלכם, ולמנוע הגעה של מזיקים כגון יתושים וחרקים נוספים.

 

עצי פרי: הצמחייה שמומלץ לטפח בגינה

 

אם ברצונכם להפוך את הגינה שלכם לממלכה ירוקה וצבעונית, כדאי לכם לשתול עצי פרי ולטפח אותם: עצי פרי נותנים יתרונות רבים:

פירות מאכל: עצי פרי כגון רימון, תפוח, תפוז, אגס ואפרסק, נותנים פירות שניתן לאכול אותם ולהנות מהם.

צל: עצי פרי הינם עצים גדולים וגבוהים שנותנים צל לגינה ולבית.

צבעוניות: עצי פרי, בזכות פירותיהם הצבעוניים, מוסיפים צבע ואור לגינה הפרטית שלכם.

בזכות יתרונות אלו, עצי פרי הם פריט שימושי בכל גינה ביתית.

 

השכרת גנן או טיפוח הגינה באופן עצמאי: מה עדיף

 

טיפוח הגינה יכול להיות תחביב מרגיע ומרפא, משום שמדובר בזמן עבודה שלכם עם עצמכם ובסביבה בריאה, ירוקה וצמחית כגון הגינה הפרטית. אך אם אין לכם זמן לטפח את הגינה ניתן לשכור שירותים של גנן שידאג לטפל במחשב ההשקיה, בעצי הפרי וידאג להשתמש בקוטל יתושים כדי לשמר את הגינה שלכם בצורה הטובה ביותר.

 

לסיכום

השקיה נכונה היא המפתח לטיפוח נכון של הגינה. השתמשו במחשב השקיה כדי לוודא השקיה נכונה בגינה שלכם ולהפוך אותה למושלמת.

 

משתלת מרמלשטיין, מושב גני-טל
שעות פעילות: א’-ה’ 8:00-18:00 | יום ו’ 8:00-14:30
שירות לקוחות 072-395-4724‏

ההרשמה מקנה קופון לתבלין חינם מהמשתלה

    סל קניות