חפשו באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

מהם הצמחים והאדניות המתאימים כמתנות לעובדים לקראת ראש השנה?

מתנות לראש השנה

צמחים ואדניות אלו הן מתנות מעולות ללקוחות. הם מכניסים צבע לכל בית ומחזיקים מעמד לאורך זמן באמצעות הטיפול הנכון. אבל לעיתים, בחירת צמחים ואדניות כמתנה זו החלטה מאתגרת, במיוחד כאשר אינכם יודעים איך הבית של מקבלי המתנה נראה, או עד כמה הם יהיו נכונים להקדיש זמן ומאמץ כדי לשמור על הצמח בחיים.

לכן כדי להבטיח שהמתנה שלכם תהיה מוצלחת, גם אם אתם בוחרים בעציץ או אדנית, ריכזנו לכם כמה רעיונות מדליקים ורעיונות לצמחים שכאן כדי להישאר.

צמחי תבלין

צמחי תבלין מסוימים כמו למשל נענע או רוזמרין נחשבים למאוד חזקים, והם יכולים לשרוד גם אצל אנשים שחדשים בתחום הטיפול בעציצים. אבל מה שבטוח, אין אדם שלא ישמח לקבל עציץ עם צמח תבלין. תוכלו לשדרג את המתנה עם ספל ושקית חליטת תה, עם צנצנת דבש או אפילו לקנות ערכה מוכנה שכוללת עציץ ועליו כיתוב מיוחד ואיחול לשנה החדשה. אתם יכולים לחלק את צמחי התבלין בעציצים פשוטים במטרה שישתלו אותם באדמה, או שאפשר להשקיע בעציץ ממותג, מיוחד ויותר דקורטיבי.

סוקולנטים

סוקולנטים הם צמחים בשרניים אשר יכולים לאגור מים לזמן רב והם לא זקוקים להשקיה מרובה. לכן מתנות ללקוחות שכוללות עציצי סוקולנטים יהיו בחירה ממש טובה ומוצלחת. הם יכולים לחיות באזורים יבשים ממש, כך שהם ימשיכו להיראות טוב גם אם שוכחים להשקות אותם. בנוסף סוקולנטים נראים פשוט מושלם ואפשר לשלב אותם עם עוד מתכנות וליצור ערכה כמו למשל סוקולנט ותיונים, או סוקולנט ושוקולדים. מה שנחמד הוא שאפשר לשים אותם בתוך עציץ קרמיקה או כלי זכוכית מיוחד, למתג או לכתוב עליו איחול לשנה החדשה.

עצי זית ננסיים

עוד רעיון מקסים למתנה ללקוחות הוא עץ זית ננסי בעציץ מיוחד. על העציץ אפשר להדפיס מיתוג או לקנות מראש עציץ עם כיתוב ייעודי לשנה החדשה. כמובן שאפשר לשדרג עם מוצרים נוספים, כמו למשל צנצנת דבש, נר ריחני, זרעים של צמחים מיוחדים, אגב זרעים זהו רעיון סמלי ומאוד מקוריי למתנה עבור השנה החדשה. אין זמן טוב יותר מתחילת השנה כדי לזרוע זרעים שאת התוצרת שלהם נקצור בעתיד.

לסיום,

יש המון רעיונות למתנות ללקוחות עבור השנה החדשה ועליכם רק להרשות לעצמכם להיות יצירתיים. זכרו שלכל צמח אפשר גם להוסיף מתנות נוספות וכך להפוך את המתנה ליותר מרשימה, מושקעת ואיכותית. כמו כן מומלץ שתגדירו לעצמכם תקציב, כך תוכלו הרבה יותר להתמקד ולדעת ולבחור בקלות מתנות שנמצאות במסגרת התקציב שלכם.

משתלת מרמלשטיין, מושב גני-טל
שעות פעילות: א’-ה’ 8:00-18:00 | יום ו’ 8:00-14:30
שירות לקוחות 072-395-4724‏

ההרשמה מקנה קופון לתבלין חינם מהמשתלה

    סל קניות